घरेलु हिंशामा सिड्नीमा एक नेपालीको मृत्यु

अष्ट्रेलियाको प्रमुख शहर सिड्नीमा घरेलु हिंशाको कारण एक नेपाली मुलका युवाले ज्यान गुमाएका छन्। सिड्नीको प्रमुख केन्द्र भन्दा करिब ४० किलोमिटर पश्चिम ‘ग्रानभिल’ उपनगरको ‘बल्याकसेल स्ट्रिट’मा बसोबास गर्ने नेपाली दम्पतीको बिच झगडा हुँदा गौतम थर भएका नेपाली युवाको मृत्यु भएको हो। प्रहरीका अनुसार शनिबार साँझ भएको घटना लगत्तै आपतकालिन सेवाहरू एम्बुलेन्स र प्रहरी घटनास्थल पुगेका थिए। घरेलु हिंशामा सिड्नीमा एक नेपालीको मृत्यु - NepaliPage

प्रहरीले ३४ वर्षिय युवालाई गम्भिर घाईते अवस्थामा भेटेको थियो भने ३४ वर्षिय महिलालाई पनि घाईते अवस्थामा सँगै भेटेको थियो। घटनास्थलमा नै प्राथमिक उपचार गरेर ती गम्भिर घाईते युवालाई ‘वेस्टमिड’ अस्पताल लगिएको थियो। अस्पतालमा डाक्टरहरूले उनलाई मृत घोषित गरेका थिए। घटनास्थलमा सँगै रहेकी महिला जसलाई मृतकको श्रीमती भनिएको छ। मृतकको श्रीमतीलाई भने अस्पतालमा सामान्य उपचार पछी प्रहरीले ‘ग्रानभिल’ प्रहरी थानामा लगेको थियो। उनलाई प्रहरीले हत्या अभियोग लगाएको छ। उनलाई प्रहरीले आईतबार ‘पारामाटा’ अदालतमा उपस्थित गराएको छ।

भिडियो: सेभेनन्यूज

हत्या र मृत्युको समाचार फैलिएपछी अष्ट्रेलियाको नेपाली समुदाय शोकमा परेको छ। मृतक युवा सिड्नीमा मोटर मेकानिकका रूपमा काम गर्ने साथै खेलकुदका क्षेत्रमा क्रियाशिल थिए। उनलाई चिन्नेहरू उनी रसिलो स्वभावको र मिलनसार बताउँछन्।  सामान्यतया यस्ता घटनामा अष्ट्रेलियामा नाम र पहिचान गोप्य राख्ने गरिन्छ तर चिनजानको कारण अष्ट्रेलियामा बसेर नेपालका वेबसाईटका लागी ‘गोन्जो’लेख लेख्ने तथा नेपाल तथा अष्ट्रेलियाका प्रसिद्ध वेबसाईटका लेख चोरी (कपीपेस्ट) गर्नेहरूले भने नाम र तस्विर सहितका लेख तथा टिपोट प्रकाशन गरेका छन्।

NAATI CCL Nepali

यो पनि पढ्नुहोस्

अत्यावश्यक नभई दूतावास नआउन अनुरोध - NepaliPage

अत्यावश्यक नभई राजदूतावास नआउन अनुरोध

अष्ट्रेलियामा रहेको नेपाली राजदूतावासले अत्यावश्यक काम नभई दूतावास नआउन अष्ट्रेलियामा रहेका नेपालीलाई अनुरोध गरेको छ। …

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ