टिकटोकमा छोरीहरूसँग नाँच्दै हिमानी शाह

संसारका शाही परिवारका महिला सदस्यहरू मध्ये सबैभन्दा सुन्दरीको सूचीमा अग्रस्थानमा रहेकी नेपाली युवराज्ञी हिमानी शाह चर्चामा रहेको याप टिकटोकमा छोरीहरूसँग नाच्दै गरेको देखिएको छ। युवराज्ञी हिमानी शाह छोरीहरू पूर्णिका शाह र कृतिका शाहका साथ थाईल्याण्डको राजधानी बैंककमा लकडाउनको कारण निवासमा नै बन्दी बनेकी छन्। कोरोनाका कारण लकडाउनमा रहँदै गर्दा छोरीहरूका साथ बैंककमा रहेकी युवराज्ञी यतिखेर लोकप्रियताको शिखरमा रहेको चिनियाँ याप टिकटोकमा उनी नाच्दै गरेको देखिएको छ। छोरीहरूले अपलोड गरेको टिकटोक भिडियोमा तिन आमाछोरी नाच्दै गरेको देखिन्छ। अरू नागरिक जस्तै नेपाली राजपरिवारलाई पनि टिकटोक दिनकटाउने माध्यम बनेको देखिन्छ।

@kriii_shahDroppp 🕶…. @purnikarlds posteddd!!

♬ Banana (feat. Shaggy) – Conkarah

सारा संसार कोरोना भाईरसको संक्रमणसँग डराएर लकडाउनको बन्दी बनेको समयमा नेपालको राजपरिवार पनि फरक फरक स्थानमा बन्दी बनेको छ। राजा ज्ञानेन्द्र र महारानी कोमल काठमाण्डौंमा छन् भने यूवराज पारस पोखरामा।

@purnikarlds@kriii_shah helped me with my transition!

♬ Play Date – Melanie Martinez

पूर्णिका शाह र कृतिका शाह दुवैको टिकटोक एकाउन्टमा भिडियो अपलोडको संख्या धेरै नभएपनि फलोअर भने तुलनात्मक हिसाबमा धेरै नै देखिन्छ। कृतिकाको ’boutमा खास समाचारहरू नआएपनि पूर्णिकाको भनाईहरू भनेर विभिन्न अनलाईनमा टिप्पणीहरू प्रकाशित भएको पाईन्छ। सामाजिक संजालको प्रयोग व्यापक बनिसकेको अवस्थामा केही वर्ष अघि सम्म शासनमा नै रहेको नेपाली राजपरिवारले यसको सही रूपमा प्रयोग गर्न भने सकिरहेको छैन। युवराज पारस फेसबुकमा नियमित लाईभ आईरहेका हुन्छन् भने ट्वीटरमा ज्ञानेन्द्र शाहको एकाउन्ट पनि छ। तर उनले नै प्रयोग गर्ने भन्ने कुरामा भने संदेह रहेको छ। आफूलाई समय अनुसार हिँडाउन र आम अन्तर्क्रियाका लागी नेपाली राजपरिवारले शैलीसंगत रूपमा सामाजिक संजालको प्रयोग गर्नमा भने ढिलाई गर्नु हुँदैन।

भिडियोमा हेर्नुस् हिमानी शाह छोरीहरूको ट्वीटरमा

NAATI CCL Nepali

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ