सिड्नीको ओबनमा ग्याङ फाईट

अष्ट्रेलियाको प्रमुख शहर सिड्नीको पश्चिमी उपनगर ओबनमा शनिबार साँझ किशोरहरूको ठूलै समुहबीच ग्याङ फाईट चलेको छ। प्रहरीले उक्त ग्याङ फाईटमा २० जना संलग्न रहेको जनाएको छ। घटनामा घाईते चारजनलाई वेस्टमिडमा रहेको बालअस्पताल लगिएको छ। घटनामा एक १५ वर्षिय र दुई १४-१४ वर्षका किशोरहरूको शरिरमा धारिलो हतियार प्रहार भएको भेटिएको छ। चौंथो किशोरको शरिरमा काटेको घाउहरू भेटिएको न्यूसाउथवेल्स प्रहरीले जनाएको छ।

ओबनको ओबन रोडमा साँझ करिब पाँच बजे उक्त घटना भएको थियो। २० जना पुरूषहरूको जत्था हतियार सहित झगडामा उत्रिएपछी प्रहरी पुगेर घटनास्थललाई नियन्त्रणमा लिएको थियो। प्रहरी पुग्नासाथ झगडामा उत्रिएकाहरू भागाभाग गरेका थिए। ओबन नेपालीहरूको घना बसोबास भएको सिड्नीको एक उपनगर हो। झगडा भएको क्षेत्रमा नेपालीहरूको बसोबास धेरै भएपनि नेपालीहरू मध्ये कोही झगडामा सहभागी थियो वा थिएन भने खुलेको छैन।

यस घटनाको विषयमा सेभेन न्यूजको प्रत्यक्ष प्रशारणको भिडियो


घटनाको कारण साँझ ओबनमा यातायात आवागमन प्रभावित बनेको थियो। ओबन रोडमा सवारी आवागमन बन्द थियो भने प्रहरी र आपतकालिन सेवाका सवारीहरूको निलो रातो प्रकाश जताततै छरिएको थियो।

NAATI CCL Nepali

यो पनि पढ्नुहोस्

घरेलु हिंशामा सिड्नीमा एक नेपालीको मृत्यु - NepaliPage

घरेलु हिंशामा सिड्नीमा एक नेपालीको मृत्यु

अष्ट्रेलियाको प्रमुख शहर सिड्नीमा घरेलु हिंशाको कारण एक नेपाली मुलका युवाले ज्यान गुमाएका छन्। सिड्नीको प्रमुख केन्द्र भन्दा करिब ४० किलोमिटर पश्चिम 'ग्रानभिल' उपनगरको 'बल्याकसेल स्ट्रिट'मा बसोबास गर्ने नेपाली दम्पतीको बिच झगडा

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ