युनाईटेड फुटबल क्लबले जित्यो नेपाल एम्बेसी कप २०२२

क्यानबेरामा भएको नेपाल एम्बेसी कप २०२२ फुटबल प्रतियोगीतामा युनाईटेड फुटबल क्लब विजयी भएको छ। अष्टे्लीयन ईन्स्टिच्युट अफ स्पोर्ट्सको फुटबल मैदानमा  शनिबार भएको फाईनलमा सेन्ट जर्ज नेपाली फुटबल क्लबसँगको खेलमा जित हासिल गरेर युनाईटेड प्रतियोगीताको विजयी बनेको हो। विजेता टीमले चारहजार डलर नगद सहित शिल्ड र मेडल प्राप्त गरेको छ।  प्रतियोगीताको उपविजेता बनेको सेन्ट जर्ज नेपाली फुटबल क्लबले दुई हजार डलर नगद सहित शिल्ड तथा मेडल प्राप्त गरेको छ। प्रतियोगितामा खुकुरी फुटबल क्लब फेयर प्ले टिम, उत्कृष्ट डिफेन्डर सेन्ट जर्जका शिव गिरी, उत्कृष्ट मिडफिल्डर युनाइटेड एफसी मेलबर्नका सन्तोष तामाङ, उत्कृष्ट गोल किपर विवेक अधिकारी,  उत्कृष्ट गोलकर्ता र  खेलाडी दर्शन गुरुङ  घोषित हुनुभयो।

युनाईटेड फुटबल क्लबले जित्यो नेपाल एम्बेसी कप २०२२ - NepaliPage
विजयी टीमका साथ नेपाली राजदूत। तस्वीरः आयोजकबाट प्राप्त

विजेता टीमलाई अष्ट्रेलियाका लागी नेपाली राजदूत  कैलाशराज पोखरेलले नगद र कप प्रदान गर्नुभएको थियो। अष्ट्रेलियामा नेपाली युवाहरूको बसोबास बाक्लिँदै गर्दा विभिन्न राज्य तथा नगरहरूमा नेपाली क्लबहरू बीच यस्ता प्रतियोगिता आयोजना हुने क्रम बढेर गएको छ।

 Expert in eCommerce & Digital Marketing
NepaliPage,connects Australian Nepalese Community & Australian Nepalese Business Globally

Disclaimer: NepaliPage.com is a Nepalese Community website aggregating Nepalese Australian affairs including Australian Nepali Community News, Migration opportunities in Australia, Nepali International Students, Nepali home and garden, Nepali mortgage and real estate tips, tricks, and services, Travel, Entertainment, Nepalese Events, blogs, interview and many more. None of our stories is tailored expert advice for your circumstance, and cannot be taken as legal, migration, or any other expert advice. By nature, all of our contents provide general information on related topics from the various verified sources. We do not offer direct employment opportunities, Australian VISA help, and Migration assistance.

अस्वीकरण: नेपालीपेजका कुनै पनि सामग्री तपाईंको कुनै विशिष्ट अवस्था वा आवश्यकताका लागी मेल खाने विशेषज्ञ सुझाव हैनन्। तपाईंको समस्यासँग मिल्न गएको खण्डमा संयोगका रूपमा लिएर आफ्नो विशेषज्ञसँग सल्लाह लिन अनुरोध छ।

यो पनि पढ्नुहोस्

धमाका २०७९: सात शहरमा कमेडी र मेलोडी

सिड्नी ।  कोरोना प्रकोप नियन्त्रणमा आईसकेपछी पुरानै लयमा फर्कन लागेको अष्ट्रेलिया र नेपाली परम्परा अनुसार …