हुलाकबाटै लिनुस् नेपाली राजदूतावासको सेवा

कोरोनाको प्रकोपमा कमी आउँदै जाँदा अष्ट्रेलियाको दैनिकी सजह बनिरहेको अवस्थामा नेपाली दूतावासको सेवा पनि सूचारू नै रहेको नेपाली राजदूतावासले जनाएको छ। उसले विज्ञप्ती जारी गर्दै, आफ्ना सवै सेवाहरू सुचारू रहेको जानकारी गराएको हो। साथै उसले दूतावासका सेवाहरू लिनको लागी कार्यालयमा भने नआउन भनेको छ। यतिखेर नेपाली राजदूतावास क्यानबेराले दिने राहदानी नवीकरण, यात्रा अनुमतिपत्र, गैरआवासिय नेपाली परिचयपत्र, सवारीचालक अनुमनतीपत्र लगायतका कागजात प्रमाणिकरणको काम सँधै जसरी नै निरन्तर गहेको जनाएको छ। त्यसका लागी दूतावासको वेबसाईटमा भने अनुसारको कागजातहरू हुलाकबाट पठाएरै सेवा लिन सकिने दूतावासको विज्ञप्तीमा उल्लेख छ।

अधिकृत वारिसनामा, मञ्जुरीनामा लगायतका राजदूतावासमा आफै उपस्थित भएर सहीछाप गर्नुपर्ने कामका लागी पहिले नै फोन गरेर समय निश्चित गरेपछी आवश्यक सम्बन्धित व्यक्ति मात्र आउन दुतावासले विज्ञप्ती जारी गरेर भनेको छ। 

अष्ट्रेलियाको नेपाली दूतावास प्रति पनि नेपाली अन्य सरकारी कार्यालय जस्तै ढिलो काम गर्ने र सेवाग्राही प्रति सचेत नरहेको भन्ने गुनासो रहँदै आएको छ। अष्ट्रेलियामा बसेर यहाँका चुस्त सरकारी तथा सार्वजनिक सेवा लिईरहेका नेपालीहरूलाई दूतावासको नेपाली शैलीले समस्या पार्ने गरेको सुनिने गरेको छ।

 

Notice

Posted by Embassy of NEPAL , Australia on Thursday, July 2, 2020

NAATI CCL Nepali

यो पनि पढ्नुहोस्

घरेलु हिंशामा सिड्नीमा एक नेपालीको मृत्यु - NepaliPage

घरेलु हिंशामा सिड्नीमा एक नेपालीको मृत्यु

अष्ट्रेलियाको प्रमुख शहर सिड्नीमा घरेलु हिंशाको कारण एक नेपाली मुलका युवाले ज्यान गुमाएका छन्। सिड्नीको प्रमुख केन्द्र भन्दा करिब ४० किलोमिटर पश्चिम 'ग्रानभिल' उपनगरको 'बल्याकसेल स्ट्रिट'मा बसोबास गर्ने नेपाली दम्पतीको बिच झगडा

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ